twoje położenie     strona główna » Wczasy lecznicze
SANATORIUM UZDROWISKOWE
"MIELEC"
w Krynicy-Zdrój
strona główna
dodaj do ulubionych
Wczasy lecznicze

Wczasy lecznicze: Sanatorium Uzdrowiskowe "MIELEC" jest idealnym miejscem na pobyt leczniczo-wypoczynkowy (wczasy lecznicze). W naszym ośrodku połączycie Państwo odpoczynek i odnowę biologiczną z pobytem w kurorcie Krynica-Zdrój, który zapewnia wiele atrakcji dla całej rodziny.

Pobyt leczniczo wypoczynkowy
Standardowy pobyt rozpoczyna się wizytą lekarską, podczas której indywidualnie dobierany jest zestaw zabiegów leczniczych wspomagających odnowę psychofizyczną organizmu. Sanatorium Uzdrowiskowe "MIELEC" słynie z bardzo dobrze wykonywanych zabiegów, w tym unikatowych zawijań borowinowych na całe ciało (także częściowych) i masaży klasycznych, dla których przyjeżdżają do nas goście zarówno z kraju jak i z zagranicy, a także innych (patrz. Baza zabiegów). Dodatkowym atutem naszego ośrodka jest bardzo smaczna i zdrowa kuchnia.

W ramach ceny standardowego pobytu leczniczo-wypoczynkowego (tzw. wczasy lecznicze) (patrz. Cennik pobytów leczniczo-wypoczynkowych) otrzymujecie Państwo:

  • 3 zabiegi dziennie,
  • gimnastykę pod kierunkiem rehabilitanta,
  • pobyt w pokoju posiadającym pełny węzeł sanitarny, telewizor, TV SAT i telefon,
  • pełne wyżywienie (trzy posiłki dziennie).

Pracownicy Recepcji pomogą Państwu w rezerwacji terminów pobytu, ustaleniu liczby zabiegów oraz udzielą pełnej informacji nt. pozostałych usług związanych z pobytem leczniczo-wypoczynkowym w Sanatorium Uzdrowiskowym "MIELEC" oraz Krynicy-Zdrój.

Zobacz: Cennik pobytów leczniczo-wypoczynkowych
Zobacz: Cennik Zabiegów
Zobacz: Baza Zabiegowa
Zobacz: Atrakcje

wczasy lecznicze lecznicze wczasy , lecznicze , wczasy